kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kolping wzmacnia małopolskie NGO’s w ramach projektu „Działamy lokalnie i profesjonalnie”

Kolping wzmacnia małopolskie NGO’s w ramach projektu „Działamy lokalnie i profesjonalnie”

Dodano: 03.02.2011 12:00
Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni” informuje, iż od lutego br. będzie realizować projekt pt. „Działamy lokalnie i profesjonalnie” Głównym celem projektu jest profesjonalizacja i wzmocnienie organizacji pozarządowych z terenu powiatów bocheńskiego i brzeskiego w celu zwiększenia ich skuteczności działania. Projekt adresowany jest do członków pracowników oraz wolontariuszy NGO’s z pow. brzeskiego i bocheńskiego.
[]W ramach projektu powstanie w Bochni Lokalne Centrum NGO - Kolping, które oferować będzie NGO’s szeroki wachlarz działań mających na celu rozwój potencjału organizacji. Centrum uczestnikom projektu oferować będzie  program wsparcia między innymi poprzez pomoc w zakresie tworzenia indywidualnego planu działania, przygotowania wniosków projektowych, księgowości, pozyskiwania funduszy. Dla działaczy organizacji pozarządowych  będą organizowane szkolenia oraz indywidualne konsultacje. Dzięki   zróżnicowanej ofercie  szkoleniowej możliwy jest udział w więcej niż jednym szkoleniu. Szkolenia będą prowadzone warsztatowo, łącząc praktyczny wymiar wiedzy z wdrażaniem nabytych umiejętności.[/] []Lokalne Centrum NGO - Kolping w Bochni czynne będzie we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych tj. od godz. 1500 do godz. 1800  oraz w piątek dopołudnia w godz. od 1000 do 1200[/] []Biuro mieści się w siedzibie Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga w Bochni” 32 – 700 Bochnia, ul. Wyspiańskiego 25 (dolny kościół św. Pawła Apostoła, sala nr 14).[/] []Więcej informacji na www.ngo.kolping.pl lub pod numerem telefonu 12/418 77 77  lub  886 249 251 (nr tymczasowy)[/] []Realizatorem projektu „Działamy lokalnie i profesjonalnie” jest Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce, partner projektu Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu.[/] []Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.[/] [] [/]