kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kolejny sukces Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni

Kolejny sukces Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni

Dodano: 16.03.2012 14:00 Kolejny sukces Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni
Uczennica Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni - Anna Szaraj została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości przyczyniając się w ten sposób do kolejnego już sukcesu szkoły.

W dniach 8-9 marca 2012 roku odbył się finał X edycji Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości, organizowanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Ten najstarszy i największy tego rodzaju konkurs, skierowany jest do uczniów klas ponadgimnazjalnych z całej Polski kształcących się w zawodzie technik ekonomista a jego ideą jest konfrontacja wiedzy i umiejętności zdobytych przez uczniów w szkole z wymaganiami  stawianymi przez uczelnie i współczesny rynek pracy.

W finale polegającym na rozwiązaniu testu oraz projektu wykonywanego za pomocą oprogramowania finansowo-księgowego II miejsce zajęła uczennica z naszego powiatu Anna Szaraj . Będąc laureatką II miejsca otrzymała dyplom uznania oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs odbywał się pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (oddział podkarpacki).
Wzięło w nim udział blisko 10 000 uczniów szkół ekonomicznych  z terenu całej  Polski.