kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kolejny sukces uczennicy Zespołu Szkół Nr 3

Kolejny sukces uczennicy Zespołu Szkół Nr 3

Dodano: 17.03.2016 08:00 Kolejny sukces uczennicy Zespołu Szkół Nr 3
W ramach projektu “Uwolnij wyobraźnię” odbył się finał XI Konkursu “Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym”, zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Zespół Szkół Nr 3 w Bochni reprezentowały: Patrycja Wilgocka i Angelika Tracz - uczennice z klasy IV-tej technikum hotelarskiego. Angelika Tracz zajęła II miejsce i otrzymała indeks na kierunek Turystyka i Rekreacja, 2 lata bezpłatnych studiów oraz sprzęt elektroniczny.

 

Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego i finału. W etapie szkolnym uczestnicy zmierzyli się z testem dotyczącym atrakcji turystycznych Małopolski oraz wiedzy z zakresu geografii fizycznej znacznie wykraczającej poza wiedzę podręcznikową. W finale uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test związany z unikalnymi walorami turystycznymi oraz danymi statystycznymi województwa. Drugą część rozgrywki finałowej obejmował pokaz slajdów, które przedstawiały zabytki Małopolski w nietypowych ujęciach, dlatego też stanowiły bardzo trudny element pojedynku finałowego.

 

Gratulujemy !!!

 

inf.pras/sk