kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kolejne remonty drogowe

Kolejne remonty drogowe

Dodano: 07.06.2011 16:00
Remont kolejnych nawierzchni drogowych będzie możliwy dzięki pozostałym środkom poprzetargowym z otrzymanej w lutym promesy. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przychyliło się do prośby Starostwa o wykorzystanie ponad pięciuset tysięcy złotych na modernizację nawierzchni w Ostrowie Królewskim, Borku, Chronowie, Kobylcu i Pogwizdowie.

 

Otrzymana promesa na kwotę 2 750 000 zł z przeznaczeniem na modernizację powiatowej infrastruktury drogowej zakłada budowę mostu w Żegocinie oraz remont nawierzchni drogowej w Niedarach i Rajbrocie – mówi starosta bocheński Jacek Pająk

Prace przygotowawcze nad budową mostu w Żegocinie rozpoczęły się z początkiem czerwca, a koniec planowany jest na listopad. W ramach prac wykonana zostanie rozbiórka istniejącego oraz budowa nowego mostu, przebudowa drogi, dojazdów, rowu melioracyjnego, umocnienie brzegu potoku Saneckiego oraz regulacja wysokościowa studzienek teletechnicznych i kanalizacyjnych.

Podpisano również umowę z wykonawcą na remont nawierzchni w Niedarach i Rajbrocie, prace rozpoczną się w połowie czerwca.

 

 

sw