kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kolejne miliony dla Powiatu

Kolejne miliony dla Powiatu

Dodano: 19.04.2010 08:00 Kolejne miliony dla Powiatu
3 miliony złotych otrzymał Powiat Bocheński na modernizację budynku oraz budowę sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie. W ramach projektu przy szkole powstanie wielofunkcyjna pełnowymiarowa sala gimnastyczna wraz z dwukondygnacyjnym zapleczem socjalnym. Ponadto przewidywana jest modernizacja sal dydaktycznych i wymiana instalacji elektrycznej.

 

Projekt ten z pewnością przyczyni się zarówno do urozmaicenia oferty spędzania wolnego czasu jak również do poprawy warunków nauczania i  pracy nauczycieli w tej szkole - mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Obok podstawowej funkcji edukacyjnej  sala będzie spełniać funkcję animacyjną i integracyjną. W wyniku modernizacji w szkole powstaną dodatkowe pracownie  językowe, przysposobienia obronnego, sala chemiczna, matematyczna, a także konferencyjna .
Projekt pod pełna nazwą : Modernizacja budynku szkoły ZS im. Jana Pawła II w Łapanowie wraz z budową sali gimnastycznej” otrzymał dofinansowanie w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Wartość całej inwestycji wyniesie 6 milionów złotych.