kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kluczowe decyzje na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Bochni

Kluczowe decyzje na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Bochni

Dodano: 07.07.2017 14:00 Kluczowe decyzje na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Bochni
6 lipca odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu w Bochni, na którym podjęto szereg decyzji mających ważny wpływ na funkcjonalność powiatu.

Istotnym punktem obrad Zarządu było podjęcie uchwał zatwierdzających wyniki konkursu na kandydatów na stanowisko: Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni. Kandydatką na to stanowisko jest  Pani Edyta Mierzwińska . Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni.  Kandydatką na to stanowisko jest  Pani Teresa Jaszczyńska, oraz Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej im. Stefana Szumana w Bochni.  Kandydatką na to stanowisko jest Pani Kinga Pałka.  Powierzenie obowiązków nastąpi w sierpniu.

Ponadto Zarząd zdecydował o przesunięciu dodatkowych 100 tys. zł na remont dachu nad salą gimnastyczną przy ZS nr 4 i II LO w Bochni. Środki te zostały dodane do wcześniej zabezpieczonej puli 125 tys. zł.  Przekazano również 40 tysięcy na rzecz Komendy Powiatowej Policji w Bochni z przeznaczeniem na wykonanie myjni samochodowej.

 

sk