kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kampania informacyjna ZUS

Kampania informacyjna ZUS

Dodano: 21.10.2013 10:00 Kampania informacyjna ZUS
Pięć dni trwała kampania informacyjna ZUSu o ubezpieczeniach społecznych. Akcja pod nazwą „Dni Ubezpieczonego” miała na celu zwiększenie stanu wiedzy społeczeństwa na temat ubezpieczeń społecznych.

W siedzibie Oddziału ZUS w Tarnowie jak i w Inspektoracie w Bochni można było porozmawiać z ekspertami i posłuchać wykładów.
Bardziej zainteresowani zagadnieniami z zakresu ubezpieczeń społecznych okazali się Bochnianie, a na tamtejszych wykładach pojawiły się także pracownice Urzędu Skarbowego. O powodzeniu paneli szkoleniowych niech świadczy ich wydłużony, w stosunku do planowanego, czas trwania. Najwięcej emocji oraz pytań wzbudziły przy tym szkolenia dotyczące emerytur. Dla słuchaczy w Bochni interesujące były zagadnienia dotyczące emerytur częściowych oraz świadczeń przedemerytalnych.

Dni Ubezpieczonego to tylko jedna z akcji w ramach organizowanych przez ZUS dni otwartych. Już w listopadzie zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz wszystkich zainteresowanych  tematyką rozliczania składek lub umarzania należności na Tydzień Przedsiębiorcy.