kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Kalendarz imprez powiatowych 2015

Kalendarz imprez powiatowych 2015

Dodano: 02.02.2015 10:00 Kalendarz imprez powiatowych 2015
Ponad 200 imprez znalazło się w opracowanym przez Starostwo Powiatowe w Bochni "Kalendarium imprez powiatowych na rok 2015". Z przyjemnością stwierdzamy, iż z roku na rok jest ich coraz więcej. Niemal w każdy weekend w którejś z gmin odbywają się ciekawe imprezy.

Wśród nich są wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny, sportowy, edukacyjny czy turystyczny Powiatu Bocheńskiego, ale również możemy odnaleźć imprezy, w których weźmiemy udział po raz pierwszy.

Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego, Konkurs Lipnickich Palm, Festiwal „Integracja Malowana Dźwiękiem”, III Rajd Ziemi Bocheńskiej, Święto Kultury Powiatu Bocheńskiego, Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych, Biesiada Agroturystyczna w Siedlcu,  12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy, Meeting Kabaretowy, Weekend za pół ceny w ramach cyklu ,,Odkryj Beskid Wyspowy” czy Święto Lasu te i wiele innych imprez znalazło się w tym opracowaniu. Kalendarium zawiera datę, miejsce i krótki opis wydarzenia.

Koncerty, wspólne śpiewanie, biesiady, zawody sportowe są świetną rozrywką nie tylko dla całych rodzin, ale i odwiedzających nasz powiat turystów.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie imprezy, przez cały rok!!!

 

sk