kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Jesteś osobą 50+ ? Szukasz pracy?

Jesteś osobą 50+ ? Szukasz pracy?

Dodano: 06.08.2018 08:00 Jesteś osobą 50+ ? Szukasz pracy?
Skorzystaj z oferty projektu PO 50-TCE AKTYWNIE NA RYNKU PRACY, realizowanego przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce. Projekt jest realizowany od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2020 i skierowany do osób, które ukończyły 50 rok życia, pozostających bez pracy (bezrobotnych lub biernych zawodowo), zamieszkujących powiaty: wielicki, miechowski, proszowicki, krakowski, oświęcimski, chrzanowski, wadowicki, suski, brzeski, bocheński, olkuski, tarnowski oraz miasto Kraków i Tarnów.

Uczestnikom oferujemy następujące formy wsparcia:

 Indywidualne wsparcie zawodowe- pośrednictwo pracy
 Pomoc doradcy zawodowego, psychologa i coacha
 Szkolenia i bony szkoleniowe ze stypendium
 Płatne staże zawodowe
 Zatrudnienie subsydiowane na 6 miesięcy
 Wsparcie trenera zatrudnienia
 Opiekę nad osobami zależnymi
 Doradztwo informatyczne
 Zwrot kosztów dojazdu

Ścieżka wsparcia w projekcie zaczyna się od indywidualnej diagnozy potrzeb i zasobów, poprzez program warsztatów rozwoju osobistego i doradztwo zawodowe aż do specjalnie dopasowanych szkoleń, staży i zatrudnienia subsydiowanego, a dla osób wymagających większej pomocy- wsparcie trenera zatrudnienia. Szeroki wachlarz form wsparcia zapewni indywidualne podejście do każdego uczestnika projektu oraz wieloaspektowe, skuteczne rozwiązania.

Zainteresowanych zapraszamy do naszego Centrum Wsparcia Kolping  w Brzesku:  ul. Głowackiego 26, 32-800 Brzesko (vis a vis Urzędu Miasta)
Szczegółowe informacje uzyskasz dzwoniąc: tel. 12 418 77 81; kom. 512 718 654


UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Projekt  „Po 50–tce aktywnie na rynku pracy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.”

 

kh