kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Jak zostać najaktywniejszym turysta Weekendu z zabytkami?

Jak zostać najaktywniejszym turysta Weekendu z zabytkami?

Dodano: 23.09.2011 07:00 Jak zostać najaktywniejszym turysta Weekendu z zabytkami?
Tradycyjne już w ostatni weekend września Starostwo Powiatowe w Bochni organizuje „Weekend z zabytkami”. Dzięki temu po raz czwarty, dzięki uprzejmości wielu osób zarządzających instytucjami kulturalnymi, za darmo będzie można zwiedzić ciekawe miejsca, których lista co roku jest nieco inna.Podobnie jak w zeszłym roku, przed koncertami wręczone zostaną nagrody dla najbardziej aktywnego turysty.

Jak zostać najaktywniejszym turysta Weekendu z zabytkami? Wystarczy odwiedzić wszystkie punkty zaznaczone na mapie, w każdym poprosić o pieczątkę lub inne potwierdzenie obecności. Pięć pierwszych osób, które zgłoszą się do organizatorów o godzinie 17:45 , na placu Szybu Campi dostaną ciekawe nagrody.

 

Zapraszamy !

 

W związku z dużą  ilością zapytań mieszkańców i turystów dotyczących otwarcia zamku w Nowym Wiśniczu  informujemy, iż w tym roku zamek nie został udostępniony do bezpłatnego zwiedzania, nie wchodząc tym samym w wykaz obiektów Weekendu z zabytkami.

 

 

 

 

 

kkh