kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Jak prowadzić księgowość projektu – szkolenie w starostwie

Jak prowadzić księgowość projektu – szkolenie w starostwie

Dodano: 07.04.2010 12:00 Jak prowadzić księgowość projektu – szkolenie w starostwie
Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Rachunkowość i księgowość w projektach EFS – w ramach cyklu zarządzanie finansami w projektach EFS”, które odbędzie się 14 kwietnia 2010 roku w Starostwie Powiatowym w Bochni. Szkolenie skierowane jest w szczególności do instytucji realizujących projekty lub przygotowujących się do realizacji projektów w ramach POKL.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić księgowość projektu zgodną zarówno z wymaganiami projektowymi, jak i ustawą o finansach publicznych i prawem pracy. Szczegółowo omówione zostaną zasady przygotowania dokumentacji potrzebnej do prawidłowego rozliczenia wydatków poniesionych w związku z realizacją projektu. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9.00 w sali 301 (III piętro) w Starostwie Powiatowym w Bochni.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać do 12. kwietnia br. do godz. 12.00 wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres lub faxem na nr (014) 65-56-985. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają, mailem lub telefonicznie, potwierdzenie uczestnictwa. Więcej informacji w Regionalnym Ośrodku EFS w Tarnowie pod nr tel. (0-14)  65-56-985.

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i zaświadczenie ukończenia szkolenia. Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.