kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » IX Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga o Puchar Starosty Bocheńskiego

IX Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga o Puchar Starosty Bocheńskiego

Dodano: 04.04.2013 10:00 IX Memoriał Piłkarski  im. Janusza Kuliga o Puchar Starosty Bocheńskiego
W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie rozegrany został IX Memoriał Piłkarski im. Janusza Kuliga o Puchar Starosty Bocheńskiego. Młodzi sportowcy z Łapanowa pamiętają wybitnego rajdowca i co roku organizują memoriał piłkarski poświęcony jego pamięci.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn piłkarskich w kategorii chłopców rocznika 2002 i młodszych,

reprezentujących szkoły podstawowe z Łapanowa,Sobolowa, Trzciany, Leszczyny, Tarnawy i Grabia.

Grabie - Trzciana 0-4

Zwycięzcą IX Memoriału Piłkarskiego im. Janusz Kuliga została reprezentacja PSP z Grabia,drugie miejsce zajęła reprezentacja PSP z Łapanowa a trzecie miejsce przypadło drużynie PSP Trzciana.