kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Inwestycja w wiedzę - trwa projekt

Inwestycja w wiedzę - trwa projekt

Dodano: 06.05.2010 00:00 Inwestycja w wiedzę - trwa projekt
Trwają pozalekcyjne zajęcia m. in. z matematyki, przedsiębiorczości oraz języka angielskiego w ramach projektu pn. „Inwestycja w wiedzę - program wyrównywania szans uczniów kształcących się w Liceach Profilowanych z terenu Powiatu Bocheńskiego”.

 

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni biorąc udział w dodatkowych zajęciach m. in. z matematyki mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności i wiadomości poprzez rozwiązywanie licznych zadań różnymi metodami. Młodzież ma także możliwość przypomnienia materiału, który był omawiany w gimnazjum.

Zajęcia te przynoszą wiele korzyści, uczniowie są pewniejsi, nie boją się zadawać pytań, a co najważniejsze efekty ich pracy przekładają się na lepsze oceny z matematyki – mówi Dorota Szydłowska nauczyciel prowadzący dodatkowe zajęcia w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni. Myślę że ten projekt realizowany przez Powiat Bocheński pozwoli na lepsze przygotowanie  uczniów do egzaminu maturalnego – dodaje

Wszystkie zajęcia prowadzone będą do czerwca br. Zajęcia z informatyki zakończyły się już w kwietniu egzaminem ECDL.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt koordynuje Wydział Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Bochni.