kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Informacja o bieżącym funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Bochnia

Informacja o bieżącym funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Bochnia

Dodano: 21.04.2020 09:00 Informacja o bieżącym funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Bochnia
Szanowni Państwo, w trosce o wspólne bezpieczeństwo Starostwo Powiatowe w Bochni jest dostępne tylko dla pracowników, a tym samym zamknięte dla klientów z zewnątrz. Wszystkie sprawy będące w kompetencji urzędu można załatwić elektronicznie, przesłać pocztą lub złożyć do specjalnej "wrzuty".

Wszelkie dokumenty i wnioski można:

  • złożyć elektronicznie za pośrednictwem poczty email: kancelaria @powiat.bochnia.pl lub platformy e-PUAP - adres skrytki: ePUAP: /SPBochnia/skrytka
  • wrzucić do „wrzuty” ustawionej przed budynkiem Starostwa (obszerne dokumentacje, które nie mieszczą się w okienku wrzuty -  będą odpierane osobiście przez pracownika Starostwa przy wejściu od ulicy Kazimierza Wielkiego 31). Jeżeli chcą Państwo otrzymać potwierdzenie wpływu pisma do Starostwa, to proszę na składanym piśmie wpisać „Proszę o potwierdzenie wpływu”. Wówczas potwierdzenie zostanie przesłane elektronicznie (na wskazany w piśmie adres email) lub listownie (na adres korespondencyjny wskazany w piśmie).
  • przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej .

Wszystkie informacje można uzyskać telefonicznie w godzinach pracy urzędu.

Wydział Architektury i Budownictwa
Udzielanie informacji w sprawie złożonych wniosków oraz prowadzonych postępowań administracyjnych odbywa się pod numerem nr tel. 014 6153725.
Korespondencję kierowaną do Wydziału Architektury i Budownictwa w tym m.in. wnioski pozwolenia na budowę, zgłoszenia, uzupełnienia – należy złożyć elektronicznie za pośrednictwem platformy e-PUAP - adres skrytki: ePUAP: /SPBochnia/skrytka lub wrzucić do „wrzuty” ustawionej przed budynkiem Starostwa (obszerne dokumentacje (w tym projekty budowlane) składane do Wydziału Architektury i Budownictwa będą odpierane osobiście przez pracownika Starostwa przy wejściu od ulicy Kazimierza Wielkiego 31) lub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Wydział Architektury i Budownictwa realizuje postępowania w miarę posiadanych możliwości techniczno-organizacyjnych oraz bez zbędnej zwłoki.

Wydział Komunikacji  i Transportu 

Od 22 kwietnia br. w Wydziale Komunikacji i Transportu załatwia wszystkie sprawy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę:
odbiór prawa jazdy, wtórniki praw jazdy -  nr tel.: 014 6153787
zatrzymane i cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - nr tel.: 014 6153700 wew. 886
wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami dla kierowców zawodowych i profile kandydatów na kierowców - nr tel.: 014 6153786
transport - nr tel.: 014 6153781
rejestracja pojazdów - nr tel.: 014 6153783
wydawanie dowodów rejestracyjnych i zmiany - nr tel.: 014 6153784

Wydział Ochrony Środowiska 

Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywa się pod numerem nr tel. 14 615 37 02.

Wydział Geodezji
Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywa się pod numerem nr tel. 14 615 37 33, poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap.

Udzielanie porad w ramach bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich możliwe jest poprzez telefon 014 615 37 92 lub email: porady.prawne@powiat.bochnia.pl