kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „II Noc z Logistyką” w Zespole Szkół w Dąbrowicy

„II Noc z Logistyką” w Zespole Szkół w Dąbrowicy

Dodano: 02.07.2014 10:00 „II Noc z Logistyką” w Zespole Szkół w Dąbrowicy
Noc z 17 na 18 czerwca 2014 roku młodzież Zespołu Szkół w Dąbrowicy spędziła w budynku szkoły korzystając z atrakcji przygotowanych przez mgr Krystynę Migdał w ramach „II Nocy z Logistyką”. Spotkanie zaczęło się od ustaleniu zasad, które obowiązywały podczas tej wyjątkowej nocy.

Po uroczystym podpisaniu reguł zaczęła się zabawa, która trwała do białego rana. Były gry, rebusy, krzyżówki i zadania logistyczne. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszył się film z programu naukowego Galileo Extra ukazujący kulisy transportu lotniczego. Widzowie mili możliwość zobaczenia wszystkiego, czego podczas typowego lotu nie widzą zwykli pasażerowie oraz podglądnięcia w jakich warunkach „podróżują” nasze bagaże.

Uczestnicy spotkania dziękują Dyrektorowi szkoły oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania „Nocy z Logistyką”. Szczególne podziękowanie kierują w stroną eksperta z dziedziny transportu - mgr inż. Agnieszki Filarskiej–Durak, która przyjęła zaproszenie i uczestniczyła w spotkaniu.

Młodzież Szkolnego Klubu Logistyki już teraz zaprasza do lektury powakacyjnego numeru gazetki logistycznej „Just In Time”, na łamach której uczestnicy podzielą się swymi niezapomnianymi wrażeniami z „II Nocy z Logistyką”.

 

sk