kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » II LO zaprasza na dzień otwarty

II LO zaprasza na dzień otwarty

Dodano: 14.04.2011 15:00
W najbliższy piątek, 15 kwietnia, w II Liceum Ogólnokształcącym uczniowie gimnazjów z Bochni i okolic będą mieli okazję zapoznania się ze szkołą podczas dnia otwartego.

Od godziny 8.00 do 11.00 gimnazjaliści będą mogli uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli szkoły.
W każdej pracowni przedmiotowej będą odbywały się zajęcia z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych, wystawione zostaną fragmenty sztuk, na przykład w języku niemieckim, przeprowadzone będą również warsztaty dziennikarskie, debata, a także prezentacje multimedialne – wylicza ,dyrektor II LO Ewa Rachfalik.

Uczniowie gimnazjów oprócz uczestnictwa we wspomnianych zajęciach i warsztatach, będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i poszczególnymi profilami kształcenia oraz porozmawiania z licealistami i gronem pedagogicznym. – Mam nadzieję, że dzień otwarty pokaże gimnazjalistom nie to, czym się różnimy od innych, ale jaką jesteśmy szkołą. Chcemy udowodnić, że lekcje mogą być dla ucznia atrakcyjne – mówi dyrektor placówki.