kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dodano: 13.11.2015 09:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Uczniowie szkół podstawowych Powiatu Bocheńskiego (zwycięzcy eliminacji miejskich i gminnych) spotkali się na Zawodach Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów:

 

PSP Nr 2 Bochnia

PSP Nr 4 Bochnia

PSP Królówka

PSP Żegocina

PSP Nieszkowice Wielkie

PSP Leszczyna

PSP Łąkta Górna

Zawody rozegrano na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni z podziałem na dwie grupy a chłopcy każdorazowo spędzali na boisku 10 minut.

Emocje były ogromne, były gesty niezadowolenia, okrzyki euforii i rady opiekunów przekazywane na bieżąco podczas meczu. Każdy chciał wygrać więc walka o piłkę trwała do ostatnich sekund każdego meczu a każda sekunda była "na wagę złota".

Szczególnie zacięta walka miała miejsce o miejsce III  gdzie w rozstrzygnięciu nie pomogła nawet 5 minutowa dogrywka, a o miejscu na podium zadecydowały dopiero rzuty karne. Walka odbywała się pomiędzy zespołami PSP Nr 4 Bochnia a PSP Łąkta Górna - ostatecznie miejsce III zajął zespół z Łąkty Górnej.

Najlepszą drużyną zawodów został zespół PSP Nr 2 w Bochni, który już 10 listopada reprezentował będzie Powiat Bocheński na Zawodach Rejonowych w Krzeszowicach.

Na miejscu II dzisiejszych zmagań piłkarskich uplasowali się chłopcy PSP Nieszkowice Wielkie a miejsce IV zajęli uczniowie PSP Nr 4 Bochnia.

Na zakończenie zawodów drużyny miejsc I - IV otrzymały pamiątkowe dyplomy a miejsca I - III również pamiątkowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Puchary i dyplomy wręczała dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda.

Organizatorem rozgrywek, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Bochni.

 

Wyniki końcowych zawodów:

 

1. PSP Nr 2 Bochnia - awans

 

2 PSP Nieszkowice Wielkie

 

3 PSP Łąkta Górna

 

4 PSP Nr 4 Bochnia

 

5 PSP Łapanów

 

6 – 7 PSP Królówka, PSP Leszczyna

 

sk