kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Igrzyska Młodzieży szkolnej- PSP Nowy Wiśnicz Mistrzem

Igrzyska Młodzieży szkolnej- PSP Nowy Wiśnicz Mistrzem

Dodano: 16.11.2009 12:00 Igrzyska Młodzieży szkolnej- PSP Nowy Wiśnicz Mistrzem

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu została Mistrzem Powiatu Bocheńskiego w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych Halowej Piłki Nożnej  chłopców.
W Igrzyskach Młodzieży szkolnej , które odbyły się 12. listopada na sali II LO w Bochni uczestniczyły reprezentacje poszczególnych szkół: PSP Kamionna, PSP Sobolów, PSP Nr 7 Bochnia, PSP Rajbrot, PSP Nowy Wiśnicz, PSP Nr 2 Bochnia, PSP Drwinia, PSP Jodłówka, PSP Gawłów, PSP Żegocina. Drużyny zostały rozlosowane w trzech grupach. Rozgrywki grupowe toczyły się systemem każdy z każdym. Drużyny z największą liczbą punktów z poszczególnych grup utworzyły pary półfinałowe. Grając systemem „na krzyż” wyłoniła się para finałowa. Finaliści otrzymali dyplomy i sprzęt sportowy w postaci piłek do piłki nożnej ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Zwycięzca będzie reprezentował Powiat na zawodach Rejonowych, które odbędą się 19.11.2009 r. w Kłaju.Gratulujemy!

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: