kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Historia wykuta w soli - promocja nowego albumu

Historia wykuta w soli - promocja nowego albumu

Dodano: 22.11.2016 09:00 Historia wykuta w soli - promocja nowego albumu
Kopalnia Soli Bochnia zaprasza na spotkanie z Adamem Brzozą fotografem National Geographic Polska, autorem niezwykłych zdjęć solnych wyrobisk do albumu „Kopalnia Soli Bochnia. Historia wykuta w soli”, podczas którego opowie o swojej przygodzie z kopalnią, techniką robienia zdjęć w podziemnym mroku, a także o swoich fotograficznych podróżach po całym świecie.

Pierwsza, unikatowa albumowa publikacja o Kopalni Soli Bochnia wydana została z bardzo dużą starannością, zawiera niezwykłe zdjęcia miejsc ogólnie dostępnych w kopalni, jak i tych tajemniczych, do których dostęp jest ograniczony lub wręcz niemożliwy. Zdjęcia przygotowane do albumu prezentują bocheńską kopalnię jako miejsce, w którym działalność eksploatacyjna wielu pokoleń pracujących górników w połączeniu z naturalną działalnością przyrody, tworzą niezwykłe dzieło kultury i natury, obiekt Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zdjęcia uzupełniają teksty ludzi związanych zawodowo z kopalnią oraz jej miłośników.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada o godzinie 17.00 w podziemiach Kopalni Soli Bochnia (zjazd do kopalni od godziny 16.00). Zapraszamy serdecznie pasjonatów fotografii, amatorów i profesjonalistów, podróżników i przede wszystkim miłośników bocheńskiej kopalni soli. Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny, wymagana jest rezerwacja w Biurze Obsługi Turystycznej (tel. 14 615 24 60, 14 615 24 61, 14 615 24 62 ). Ilość miejsc jest ograniczona.

 

sk