kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Grupa Bocheńska na rzecz Rozwoju Kwalifikacji

Grupa Bocheńska na rzecz Rozwoju Kwalifikacji

Dodano: 10.11.2011 14:00 Grupa Bocheńska na rzecz Rozwoju Kwalifikacji
„Dobre pomysły nie przyjmują się automatycznie. Muszą być wprowadzane w życie z pełną odwagi cierpliwością”. Takie motto przyświecało spotkaniu zorganizowanemu we wtorek w ramach cyklu „Lokalnych warsztatów partnerskich” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni. Jego celem było zebranie opinii i wypracowanie dokumentu strategicznego, który miałby wyznaczać główne kierunki wspierania w przyszłości kwalifikacji i kompetencji mieszkańców.

 

Spotkanie miało charakter warsztatowy zgodny z kierunkami rozwoju powiatu bocheńskiego i miasta Bochni oraz z uwzględnieniem nowej strategii regionu. Tematem przewodnim było wykorzystanie kształcenia zawodowego oraz kwalifikacji i kompetencji mieszkańców w procesie strategicznego planowania rozwoju lokalnego.

Podczas panelu dyskusyjnego starano się kreować interesujące pomysły, pomocne w kształtowaniu polityki rozwoju naszego powiatu.W warsztatach brali udział Wicestarosta Tomasz Całka, Burmistrz Stefan Kolawiński, wójtowie, przedstawiciele przedsiębiorców oraz zaproszeni goście.

Organizatorem spotkania był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.