kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Głosujmy na sportowców z Bochni!

Głosujmy na sportowców z Bochni!

Dodano: 09.01.2016 09:00 Głosujmy na sportowców z Bochni!
Gazeta Krakowska rozpoczęła Plebiscyt Sportowy, w którym wybierani są „Najlepsi Sportowcy Ziemi Tarnowskiej Roku 2015”.

Kapituła Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego dokonała wyboru sportowców pretendujących do miana najbardziej popularnych w minionym już roku 2015. Wśród grupy juniorów pojawili się zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

Cieszymy się z tego, iż mamy tak utalentowaną młodzież, którą możemy wyróżnić – mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. Bierzemy pod uwagę ich znakomite wyniki osiągane na licznych zawodach, świadczące również o ich wieloletniej, ciężkiej pracy włożonej w tę dyscyplinę sportu, która jest ich pasją. O wyniku plebiscytu zadecydują oczywiście głosujący. Mamy nadzieję, że wielu kibiców zdecyduje się poprzeć naszych wychowanków - kontynuuje.

GŁOSUJMY NA BOCHNIAN!!!

Wśród pretendujących z bocheńskiego z MOSiR Bochnia znalazły się dwie osoby.

Jedną z nich jest koszykarka Aisza Buczek (rocznik 2000). To skrzydłowa w drużynie juniorek i kadetek - czołowa zawodniczka zespołu pod względem punktów, zbiórek i bloków. Zdobyła liczne wyróżnienia indywidualne podczas zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich. Otrzymała Stypendium Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia sportowe. W roku 2015 była dwukrotnie powoływana na konsultacje Reprezentacji Polski w kategorii U15.

 

Drugim zawodnikiem jest judoka Krzysztof Kozak (rocznik 1999) – członek kadry narodowej juniorów młodszych w kat. 60 kg. Zdobył on:

- I miejsce w rankingu juniorów Krakowskiego Okręgowe Związku Judo za rok 2015 (łącznie 105,5 pkt)

- I miejsce - 7 listopad 2015 r., Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Bytom

- I miejsce – 25 października 2015 r. Memoriał Jigoro Kano, Luboń

- II miejsce - 10 października 2015r., Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorów i Juniorek Młodszych, Oleśnica

- III miejsce - 30 maja 2015 r., Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Opole

- V miejsce - 18-19 kwietnia 2015 r., Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Suchy Las

-V miejsce - 15 listopada 2015 r., Judo Baltic CUP U17, Gdynia

JAK ODDAWAĆ GŁOS

O tym, kto dostąpi zaszczytu wyróżnienia w plebiscycie, zadecydują kibice. Czytelnicy Gazety Krakowskiej mogą głosować na trzy sposoby:

- za pomocą oryginalnych kuponów zamieszczanych w „Gazecie Krakowskiej”. Osoby, które nadeślą lub doręczą osobiście kupony do tarnowskiego oddziału Gazety mogą spodziewać się nagrody niespodzianki.

- poprzez SMS-owy serwis Hermes do 9 lutego. Regulamin korzystania z tego serwisu znajduje się na stronach naszemiasto.pl. Koszt wiadomości to 2 zł +VAT. SMS należy wysłać na numer 72355. W treści należy wpisać prefiks JUN lub SEN i po kropce numer kandydata zamieszczony na liście i w serwisie internetowym www.naszemiasto.pl

-można też oddawać swoje głosy przez internet do 31 stycznia, wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

sk