kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Gimnazjum Nr 2 w Bochni mistrzem powiatu w piłce nożnej chłopców

Gimnazjum Nr 2 w Bochni mistrzem powiatu w piłce nożnej chłopców

Dodano: 14.05.2010 12:00 Gimnazjum Nr 2 w Bochni mistrzem powiatu w piłce nożnej chłopców
W dniu 12.05.2010 odbyła się organizowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.

Na zawody stawiło się 7 drużyn ze szkół gimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego, które rozlosowano w dwóch grupach. Faza grupowa odbyła się na dwóch boiskach i rozgrywana została systemem każdy z każdym. Zwycięscy poszczególnych grup tworzyli parę finałowa natomiast drużyny z drugich miejsc w grupie grały w finale pocieszenia o trzecie miejsce.

Zwyciężyło Gimnazjum Nr 2 w Bochni pokonując w finale Zespół Szkół w Żegocinie 3:1. Trzecie miejsce przypadało w udziale reprezentacji Gimnazjum w Rzezawie, która w meczu o trzecie miejsce pokonała dopiero po serii rzutów karnych Gimnazjum
Nr 1 w Bochni (5:4), w regulaminowym czasie gry oraz w dogrywce utrzymywał się wynik 0:0. Drużyny otrzymały dyplomy i nagrody w postaci piłek do piłki nożnej ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.