kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Giełda Informacji Zawodowej

Giełda Informacji Zawodowej

Dodano: 14.03.2014 09:00 Giełda Informacji Zawodowej
Od wczoraj w I LO trwa Giełda Informacji Zawodowej, podczas której uczniowie ostatnich klas gimnazjów i ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich Powiatu Bocheńskiego.

Jak co roku setki młodych ludzi jest wspieranych w wyborze ścieżki dalszego kształcenia zgodnie z posiadanymi predyspozycjami. Psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pomagają w dobraniu profilu szkoły oraz zawodu, pod kątem indywidualnych predyspozycji. Z aktualną sytuacją na rynku pracy uczniów zapoznają doradcy z Powiatowego Urzędu Pracy.

W czasie Giełdy swoją ofertę prezentują: I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, II LO im. Orła Białego w Bochni, Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni, Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni, Zespół Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Bochni, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie, Zespół Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy, Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, OHP w Bochni, Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Bochni, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy.

 

mm