kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Gastronomia i hotelarstwo - rusza rekrutacja do projektu

Gastronomia i hotelarstwo - rusza rekrutacja do projektu

Dodano: 01.09.2010 09:00 Gastronomia i hotelarstwo - rusza rekrutacja do projektu
Od dzisiaj rusza rekrutacja do II edycji projektu „Gastronomia i Hotelarstwo- Twoją szansą na rynku pracy. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Bochni, w którym realizowany jest projekt, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym będą mieli szansę skorzystać z zajęć z języka angielskiego, niemieckiego, matematyki, gastronomii, hotelarstwa czy przedsiębiorczości.

Uczestnicy będą również uczestniczyć w kursach specjalistycznych na kierunkach takich jak: kelner-barman, sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej czy w kursie komputerowym przygotowującym do zdawania egzaminów ECDL. Uzupełnieniem zajęć będą warsztaty gastronomiczo – hotelarskie. Rekrutacja potrwa do 10. września br.

Projekt „Gastronomia i Hotelarstwo - Twoją szansą na rynku pracy” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Liderem tego projektu jest powiat tarnowski w partnerstwie z powiatem bocheńskim, brzeskim oraz dąbrowskim. Kwota dofinansowania dla powiatu bocheńskiego wynosi 330 565  złotych. Projekt będzie realizowany do końca lipca.2011 r.

Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej