kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Finał Konkursu Matematycznego i Informatycznego dla Gimnazjalistów

Finał Konkursu Matematycznego i Informatycznego dla Gimnazjalistów

Dodano: 06.06.2018 08:00 Finał Konkursu Matematycznego i Informatycznego dla Gimnazjalistów
W Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbyła się 7. edycja Konkursu Matematycznego oraz 6. edycja Konkursu Informatycznego dla Gimnazjalistów pod patronatem starosty bocheńskiego Ludwika Węgrzyna. Łącznie w zmaganiach konkursowych wzięło udział 72 uczniów ze szkół z powiatu bocheńskiego.

W tym roku chęć udziału w matematycznych zmaganiach wyraziło 21 uczniów ze szkół z Bochni, Rzezawy, Rajbrotu, Gawłowa, Bogucic i Grobli. Uczestnicy konkursu zmagali się przez 60 minut z rozwiązaniem dziewięciu zadań, które następnie zostały ocenione przez nauczycieli Mechanika.

 

Wyniki konkursu matematycznego:

I miejsce – Jakub Cisło z PSP 7 w Bochni (Gimnazjum Nr 2)

II miejsce – Alicja Bieżychudek z PSP 1 w Bochni (Gimnazjum Nr 1)

III miejsce – Aleksandra Maciejowska ze Szkoły Podstawowej w Rajbrocie.

Do Konkursu Informatycznego natomiast zgłosiło się aż 51 uczniów którzy rozwiązywali zdania m.in. z zakresu: grafiki, programowania, budowy komputera, systemów operacyjnych i innych.

 

Rywalizacja była bardzo zacięta gdyż 3 kolejne miejsca miały tą sama liczbę punktów, ostatecznie kolejność na podium rozstrzygnął czas rozwiązania testu.

I miejsce - Maciej Mężyk 33 min. 47 sek. – PSP Nr 1  w Bochni (Gimnazjum Nr 1)

II miejsce Wiktor Dudzic 30 min. 18 sek. ZS w Nowym Wiśniczu

III miejsce Jakub Cisło  - PSP 7 w Bochni (Gimnazjum Nr 2)

Wyróżnienie Wiktoria Brożek  - PSP 7 w Bochni (Gimnazjum Nr 2)

 

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk Jana Balickiego Dyrektora szkoły dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców ZS Nr 1 oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z  nauką i zapraszamy za rok.

 

sk