kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Finał Konkursu Historycznego „Ziemia Bocheńska od przeszłości do współczesności”

Finał Konkursu Historycznego „Ziemia Bocheńska od przeszłości do współczesności”

Dodano: 14.11.2012 12:00 Finał Konkursu Historycznego „Ziemia Bocheńska od przeszłości do współczesności”
We wtorek 13 listopada w Oratorium św. Kingi w Bochni odbył się finał I edycji Konkursu Historycznego „Ziemia Bocheńska od przeszłości do współczesności”, organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Konkursowe zmagania poprzedził program artystyczny przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 2 w Bochni.

W finale wzięło udział 10 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego, wyłonionych w drodze dwuszczeblowych eliminacji (etap szkolny i rejonowy):

Byli to:
Dawid Cieśla (II LO)
Michał Gorczyca (II LO)
Mateusz Filipek (ZSO)
Katarzyna Kwarcińska (ZS Łapanów)
Mariola Panna (ZSO)
Jagoda Paw (ZSO)
Beata Pieprzyk (ZSO)
Patrycja Połącarz (ZSO)
Dominika Węgrzyn (ZS Nr 1)
Kinga Włudyka (ZS Nr 3)

Laureatami konkursu zostali: Michał Gorczyca, Dawid Cieśla i Dominika Węgrzyn .

Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani nagrodami pieniężnymi, jak i rzeczowymi. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 350 zł, laureat II miejsca 300 zł, zaś za III miejsce przyznano 200 zł. Natomiast pozostali uczestnicy zostali uhonorowani nagrodą w wysokości 50 zł.

Konkurs został dofinansowany ze środków budżetowych powiatu, a honorowy patronat nad nim objął starosta bocheński Jacek Pająk.

 

 

 

kkh