kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „Ekonomik” wyróżniony w konkursie EDUinspiracje 2013

„Ekonomik” wyróżniony w konkursie EDUinspiracje 2013

Dodano: 31.10.2013 10:00 „Ekonomik” wyróżniony w konkursie EDUinspiracje 2013
Zespół Szkół Nr 3 w Bochni został wyróżniony w konkursie EDUinspiracje 2013 za realizację projektu Leonardo da Vinci.

Jest  to dla nas znaczące osiągniecie, jako jedynej szkoły w powiecie i okolicach uczestniczącej w programie Leonardo da Vinci.
To wyróżnienie zostało przyznane za realizację dwóch poprzednich projektów jako całości oraz za działania umożliwiające rozwój organizacyjny, zawodowy, a także osobisty uczestników projektu dzięki innowacyjnej organizacji procesu uczenia się, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk
– wyjaśnia Piotr Czekaj wicedyrektor ZS Nr3

Konkurs EDUinspiracje 2013 jest inicjatywą Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, która ma na celu zapewnienie maksymalnego wykorzystania rezultatów i efektywnej promocji działań dofinansowanych przez FRSE w latach 2007-2013.

Leonardo da Vinci (projekty mobilności) jest to projekt polegający na organizowaniu wyjazdów zagranicznych dla uczniów, pracowników, absolwentów i bezrobotnych, a także szkoleniowców. Celem wyjazdów jest szkolenie i zdobywanie praktycznego doświadczenia zawodowego (praktyki i staże zagraniczne) bądź poznawanie ciekawych rozwiązań, metod i praktyk w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego (wymiany doświadczeń). Założeniem projektów tego typu jest połączenie teorii z praktyką, a co za tym idzie - wzmacnianie więzi między światem edukacji i pracy.

sk