kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Egzamin dojrzałości- wyniki

Egzamin dojrzałości- wyniki

Dodano: 01.07.2009 11:00 Egzamin dojrzałości-  wyniki

Znamy już wyniki matur w Powiecie Bocheńskim. Wśród szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat najlepiej wypadło Liceum Profilowane w Zespole Szkól Nr 3 w Bochni, w którym na 19 osób zdających świadectwo dojrzałości otrzymają wszystkie.
Zostało to zauważone i potocznie zwany „ekonomik” znalazł się w grupie 22 szkół w Małopolsce, w których wszyscy zdali maturę. Lista ta mieści się w dzisiejszym wydaniu Dziennika Polskiego.
W Powiecie na drugim miejscu znajduje się II Liceum Ogólnokształcące w którym matury nie zdała tylko jedna osoba, natomiast w I Liceum Ogólnokształcącym nie udało się zdać jedynie czterem. W Zespole Szkół Nr 1 maturę zdało 15O osób, na 163, które przystąpiły. W Technikum Zespołu Szkół Nr 3 zdały 153 osoby, nie zdało 10. W Zespole Szkół im.prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy 58 osób zakończyło egzamin maturalny wynikiem pozytywnym, negatywny wynik uzyskało 15 osób. W powiecie najgorzej niestety wypadł Zespół Szkoł Nr 2 w którym to na 136osób przystępujących do matury aż 52 osoby nie uzyskają świadectwa dojrzałości w terminie oraz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie , w którym to na 112 osób zdających zaliczyły jedynie 64 osoby.
Wszystkim dla których matura zakończyła się pomyślnie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za tych, którzy bedą zaliczać egzamin dojrzałości w sierpniu !