kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dzisiaj zakończenie akcji charytatywnej

Dzisiaj zakończenie akcji charytatywnej

Dodano: 18.12.2013 10:00 Dzisiaj zakończenie akcji charytatywnej
Dobiegła końca 9 edycja świątecznej akcji charytatywnej pod patronatem Burmistrza Miasta Bochnia "Niech dla wszystkich dzieci zaświeci świąteczna gwiazdka."

W akcji uczestniczą: Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora, wszystkie przedszkola z terenu miasta (także niepubliczne) oraz wszystkie szkoły średnie z terenu miasta.

18 grudnia br. o godz. 9.00 w holu głównym Krytej Pływalni w Bochni odbędzie się uroczyste przekazanie zebranych zabawek, gier, książek i art. szkolnych dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który przygotowuje wigilię dla najuboższych rodzin z naszego miasta. Zebrane rzeczy, już po raz 9 znajdą się w paczkach pod choinką w auli Św. Mikołaja, gdzie pracownicy MOPS przygotowują to szczególne wigilijne spotkanie, zostaną one przekazane dzieciom z rodzin, dla których okres świąt nie zawsze jest czasem radości. Mamy nadzieję, że dzięki szczodrobliwości serc i rąk naszych Klientów, uśmiech zagości na każdej dziecięcej buzi.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, w szczególny sposób dziękujemy tym wszystkim, którzy przez ponad 2 tygodnie trwania akcji, przynosili przeróżne zabawki, książki, gry i inne rzeczy do naszych jednostek.