kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dziś Dzień Edukacji Narodowej

Dziś Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 14.10.2015 11:00 Dziś Dzień Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dziś, w tym szczególnym dniu nasze myśli biegną do szkół, nie zabraknie życzeń i serdecznych podziękowań kierowanych pod adresem dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszych placówek, za ważną rolę jaką Państwo odgrywacie w procesie kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

W tym uroczystym - dla Was nauczyciele – dniu, pragnę serdecznie podziękować za to iż, nie tylko uczycie, ale przede wszystkim zachęcacie do wytrwałości, budzicie wiarę w posiadane siły, wspieracie w trudnych chwilach.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do zastanowienia się nad rolą nauczyciela w życiu współczesnej młodzieży. Trzeba tu podkreślić, że to nie tylko praca,  to przede wszystkim powołanie, a właściwa edukacja młodych ludzi sprzyja rozwojowi naszej społeczności.
Dziękuję wszystkim nauczycielom, wychowawcom
i pedagogom, którzy z ogromnym sercem i oddaniem wypełniają swoją edukacyjną misję, nie tylko odnosząc znakomite wyniki pedagogiczno-wychowawcze, ale przede wszystkim będąc przyjaciółmi uczniów.

 

Jeszcze raz z okazji dzisiejszego święta wszystkim Państwu gratuluję i wyrażam swoją wdzięczność za zaangażowanie i codzienny trud.

 

Ludwik Węgrzyn

Starosta Bocheński

 

sk/kkh