kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dzień sportu w Zespole Szkół nr 2

Dzień sportu w Zespole Szkół nr 2

Dodano: 08.06.2011 11:00 Dzień sportu w Zespole Szkół nr 2
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni po raz kolejny był organizatorem i gospodarzem „Dnia Sportu” dla dzieci z Internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bochni.

Pierwszego czerwca uczniowie pod kierunkiem Marcina Bożka przygotowali aktywne gry i zabawy. Wiele emocji wzbudziły zmagania drużynowe, które oprócz tego, że wyzwoliły
w młodych ludziach ogromnego ducha walki, to jeszcze dostarczyły wszystkim uczestnikom dużo radości. Do wysiłku motywowały także wspaniałe nagrody, którymi zostali obdarowani wszyscy  wychowankowie Internatu. Zorganizowanie kolejnego spotkania dla dzieci z SOSW w naszej szkole wyjaśnia potrzebę integracji, którą nasi uczniowie chętnie realizują i wspierają.

            Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z Panią Pedagog dziękują za pomoc
i zaangażowanie w przeprowadzeniu Dnia Dziecka: i Renacie Węgrzyn, która sprawowała opiekę medyczną, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Paulinie Słoninie oraz uczennicom klasy Id: Magdalenie Grzesik, Monice Wieczorek, Sylwii Stabrawie i uczniom  klasy IIIb : Arturowi Górze, Dawidowi Cyganowi, Tomaszowi Żelaznemu, Tomaszowi Jewule, Szymonowi Mleczko.

            Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami gorąco dziękuje sponsorowi tegorocznego „Dnia Sportu”, którym jest firma „A i F O GROUP ” oferująca kompleksową obsługę w zakresie projektowania, montażu i konserwacji instalacji oraz urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiada także autoryzację na montaż, serwis i naprawę urządzeń uznanych światowych producentów.(www.aifo-group.pl).