kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dzień Kobiet w Terenie

Dzień Kobiet w Terenie

Dodano: 03.03.2016 08:00 Dzień Kobiet w Terenie
Z okazji dnia kobiet Mocno Zakręconymi 4x4 i BezGranic4 x 4 zapraszają wszystkie Panie na rajd terenowy na Suzukowni. Impreza charytatywna na rzecz Tosi Pióro.

Przewidziano trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych OFFroadowców. Sam zdecydujesz czy wybierasz trasę turystyczną czy extreme i dołącz na pokład mocno zakręconych.

 

Dla wszystkich załóg przewidziano pakiety śniadaniowe, ciepłą herbatę bez oporu w trakcie całej imprezy a na finiszu kiełbaska przy prawdziwie wiosennym ognisku.

 

W planie testy sprawnościowe, zabawy i integracja a dla zwycięzców, jak i uczestników nagrody pamiątkowe oraz upominki ufundowane przez sponsorów imprezy.

 

A teraz najważniejsze - wszystkie datki zostaną przekazane Fundacji Auxilium na leczenie niespełna 20-miesięcznej Tosi Pióro, która jest najmłodszym dzieckiem na świecie, chorującym na nieuleczalną i rzadką chorobę FOP. W Polsce żyje aktualnie dziewięcioro dzieci chorych na tę chorobę - postępujące kostniejące zapalenie mięśni. Aktualnie Tosia ma skostnienia na szyi, nie prostuje rąk w łokciach i nie podnosi ich powyżej wysokości barków.

Choroba ma charakter postępujący ale można ten proces opóźnić lub zahamować, dlatego już teraz Fundacja zbiera pieniądze na konsultacje zagraniczne, sprzęt ortopedyczny i leki przeciwbólowe.

Walczmy razem o zdrowie Tosi!

 

Program ramowy imprezy:

 

8:00 - spotkanie na płycie rynku w Bochni

9:00 - wspólny przejazd na miejsce imprezy w asyście Policji

9:30 - odprawa

10:15 - start rywalizacji

17:00 - wręczenie nagród

 

O czystość pojazdów po zakończeniu imprezy, by mogły ponownie wjechać na drogi publiczne zadba Straż Pożarna.

 

 

 

Zgłoszenie:

 

W celu zgłoszenia udziału należy wypełnić formularz na stronie http://bezgranic4x4.pl/wyprawy-4x4/dzien-kobiet-terenie/