kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dodatkowe dyżury policji

Dodatkowe dyżury policji

Dodano: 19.05.2014 14:00 Dodatkowe dyżury policji
Zwiększone siły policyjne dbać będą o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu bocheńskiego.W skali każdego tygodnia do służby skierowanych będzie 5 dodatkowych służb patrolowych. Czterdzieści tysięcy złotych to kwota na jaką opiewa podpisana umowa dotyczącą dodatkowych dyżurów bocheńskich policjantów. Porozumienie podpisali Jacek Pająk Starosta Bocheński, Wicestarosta Tomasz Całka oraz Mariusz Dymura Komendant KPP w Bochni.

Na wstępie spotkania Starosta Jacek Pajak  złożył na ręce komendanta podziękowania za codzienną solidną pracę wszystkich policjantów. Wyraził też nadzieję, że dzięki tym przekazanym dodatkowym funduszom mieszkańcy naszego powiatu będą czuli się jeszcze bezpieczniej. Mariusz Dymura Komendant KPP Bochnia zaznaczył, że policjanci będą dyżurować nie tylko w Bochni, ale całym powiecie bocheńskim. Dodatkowe dyżury pełnione będą m.in. w piątki soboty i niedziele. Przedsięwzięcie to pozwoli również na jeszcze lepsze zapewnienie bezpieczeństwa podczas takich wydarzeń pogodowych jakie miały miejsce w miniony weekend, oraz na wzmocnienie  zabezpieczenia organizowanych imprez i uroczystości odbywających się na terenie powiatu bocheńskiego.

W zależności od potrzeb, służby realizowane będą zarówno w patrolach pieszych jak i zmotoryzowanych. Patrole prowadzone będą do 15 października,

kkh