kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dni otwarte w Ekonomiku

Dni otwarte w Ekonomiku

Dodano: 01.04.2015 08:00 Dni otwarte w Ekonomiku
Dni otwarte w "Ekonomiku"odbyły się w dniach 19 - 20 marca . Przez szkołę " przewinęło " się ponad 700 gimnazjalistów . Najpierw oglądali oni krótki spot promujący Ekonomik ,a następnie byli oprowadzani po szkole przez naszych uczniów , którzy opowiadali im o życiu szkoły. Gimnazjaliści mogli zobaczyć m.in. salę gastronomiczną , w której kosztowali rzeczy przygotowane przez naszych uczniów pod opieką nauczyciel ; pracownię barmańską, gdzie głównie serwowane były drinki bezalkoholowe ; pracownię hotelarską , pracownię językową i pokój hotelowy.

 

 

Może kolorowe zdjęcia smakołyków będą dla kogoś inspiracją na świąteczny stół.

 

 

mm

 

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: