kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Delegacja gospodarcza z Saarlandu w Małopolsce

Delegacja gospodarcza z Saarlandu w Małopolsce

Dodano: 08.09.2010 12:00
Od 3. do 7. października 2010 r delegacja gospodarcza z Saarlandu (Niemcy), pod przewodnictwem Ministra Polityki Zagranicznej Pana Stephana Toscani przybędzie do Krakowa. Ministerstwo Gospodarki Kraju Saary planuje doprowadzić do spotkań roboczych firm z Kraju Saary z przedsiębiorstwami z województwa małopolskiego.

Zapraszamy przedsiębiorców z powiatu bocheńskiego do udziału w tym spotkaniu, bowiem będzie to przede wszystkim okazja do zaprezentowania swojej firmy, jak również nawiązania przyszłej współpracy.

Głównie prezentować się będą firmy działające w technice automatyzacyjnej, budowie maszyn, metalurgii, obróbce metali, technice związanej z energią oraz środowiskiem naturalnym. Będą również obecne zakłady przetwórstwa spożywczego, z branży materiałów sztucznych, obróbce drzewa oraz zakłady produkujące meble oraz IT software.
Podczas rozmów pomiędzy przedsiębiorcami zapewniony zostanie tłumacz. Udział firm z województwa małopolskiego jest bezpłatny.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w konferencji wszelkich informacji udziela Biuro Promocji i Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego pod numerem tel. 14 615-37-60.