kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Decyzja Starosty w sprawie zakazu zatrzymywania się w Nowy Wiśniczu

Decyzja Starosty w sprawie zakazu zatrzymywania się w Nowy Wiśniczu

Dodano: 28.10.2011 10:00 Decyzja Starosty w sprawie zakazu zatrzymywania się w Nowy Wiśniczu
Po szeregu spotkaniach z mieszkańcami, lokalnymi przedsiębiorcami i radnymi powiatowymi: Panem Krzysztofem Kołodziejczykiem i Panem Wiesławem Cholewą z terenu Nowego Wiśnicza, Starosta Bocheński Jacek Pająk podjął decyzję o ponownej analizie dotyczącej umieszczenia znaku B-36 tj. zakazu zatrzymywania i postoju na drodze powiatowej nr 2077 K na odcinku ul. Lipnickiej w Nowym Wiśniczu od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1444K do parkingu przy kościele.

Przedstawione argumenty przez mieszkańców, przedsiębiorców oraz pismo w tej sprawie, które zostało złożone przez radnych powiatowych: Pana Krzysztofa Kołodziejczyka i Wiesława Cholewę wpłynęły na decyzję Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka, który postanowił raz jeszcze przeanalizować kwestię umieszczenia znaku zakazu zatrzymywania się i postoju przy wschodniej pierzei rynku w Nowym Wiśniczu oraz zadecydował, że do momentu podjęcia ostatecznej decyzji, obecny znak zostanie usunięty – mówi wicestarosta Tomasz Całka.