Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Czwarta kolejka II Ligi

Czwarta kolejka II Ligi

Dodano: 25.11.2009 08:00 TABELA I LIGI

W czwartej kolejce II ligi padło aż 38 bramek. Na pozycji lidera bez straty punktu drużyna ZPR. Zwycięstwa Szajki i Pershingów. Ze zmiennym szczęściem Arka i Autogeotest.

SZAJKA – PERSHINGI 1:3

Bartłomiej Machaj – Jarosław Żmudzki, Jacek Panek, Paweł Mazur.

Zespół Szajki od początku tego sezonu gra dużo lepiej niż w ostatnich latach. Przekonały się o tym Pershingi gdyż przyszło im walczyć do ostatnich minut o komplet punktów. Przez większość meczu gra była wyrównana jednak końcówka należała do Pershingów, którzy strzelając szybko 2 bramki zgarnęli komplet punktów.

BOLARUS – ZPR 2:4

Piotr Rąpała, Michał Famielec – Filip Stawiarski x 2, Marcin Słoma, Tomasz Mazur

Drużyna ZPR chciała podtrzymać serię meczów bez porażki i to jej się udało. Bolarus jak zwykle prezentował solidny poziom i tanio skóry nie sprzedał. Na początku spotkania  drużyna Bolarusa strzeliła bramkę i mecz  nabrał rumieńców. Jednak w drugiej połowie ZPR potwierdziło swoją wysoka formę i zdołało zaaplikować rywalom 4 gole zgarniając pełna pulę.

AUTOGEOTEST – SZAJKA 1:2

Kamil Truś – Mateusz Twardowski, Bartłomiej Machaj

W meczu beniaminka Autogeotest z drużyną Szajki lepsza okazała się ta druga. Oba zespoły prezentowały się podobnie. Akcje toczyły się zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Jak już wspomniane było przy okazji meczu Szajka – Pershingi, forma drużyny Szajka na początku sezonu nie jest przypadkiem, udowodnili to w końcówce spotkania wygrywając z beniaminkiem 2:1.

ARKA SK RAFDEK – SEMPER FIDELIS 4:2

Radosław Krawczyk x 2, Michał Ćwik, Krzysztof Janiczek – Radosław Lewicki, Maciej Piekarz

Drużyna Arki pokazała ciekawą i szybką grę. Beniaminek Semper Fidelis na początku spotkania starał się opanować i uspokoić grę. Jednak dynamiczne akcje m.in. Radosława Krawczyka, zdobywcę dwóch goli, były nie do zatrzymania. Co prawda momentami mecz był wyrównany, jednak w ostatecznym rozrachunku lepsza okazała się Arka.

BESKID ŻEGOCINA – AUTOGEOTEST 3:6

Daniel Dudzic x 2, Marcin Policka – Mariusz Plewa x 3, Konrad Kokoszka, Jan Put, Rafał Wojewoda.

Drużyna Beskidu przystąpiła do tego spotkania w zaledwie pięcioosobowym składzie z kilkoma rutynowanymi zawodnikami. Drużyna Autogeotest chciała zrehabilitować się za porażkę z Szajką. Początek spotkanie nie zapowiadał takiego końcowego rozstrzygnięcia. Obie drużyny grały spokojnie i uważnie z tyłu. Uderzenie z dystansu w pierwszej połowie Daniela Dudzica wyprowadziło Beskid na prowadzenie. Jednak z minuty na minutę dawały o sobie znać trudy spotkania. Natomiast zespół Autogeotest rzucił się do odrabiania strat i udało mu się to z nawiązką. Ostatecznie pokonali słabnący z minuty na minutę zespół Beskidu 6:3. Bohaterem drużyny Autogeotest był Mariusz Plewa – zdobywca trzech goli

RAKIETY – ARKA SK RAFDEK 7:3

Ciekawie zapowiadał się ten pojedynek, ponieważ oba zespoły przed tym meczem były na fali wznoszącej. Przez pierwszą cześć meczu było to równorzędne widowisko. Jednak później zespół Arki zaczął odczuwać trudy wcześniejszego spotkania z drużyną Semper Fidelis i do głosu doszły Rakiety. Przejęli inicjatywę i rozpoczęli kanonadę strzelecką  na bramkę Arki. Ostatecznie ich licznik zatrzymał się na siedmiu trafieniach. Na wyróżnienie zasługuje Konrad Cieśla zdobywca trzech bramek.