Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Czwarta kolejka I ligi

Czwarta kolejka I ligi

Dodano: 01.12.2009 10:00 Czwarta kolejka I ligi
Czwarta kolejka przyniosła ciekawe rozstrzygnięcia. W pięciu meczach zawodnicy strzelili 30 bramek. Fotel lidera dla Igloo. Porażki zanotowały Remedium i Alladyn.

Alladyn – CCDP 2:3

Mateusz Grabowski, Sebastian Sułkowski – Tomasz Rachwał x 3

Obydwa zespoły przed tym meczem miały tyle samo punktów. Mecz był wyrównany, nie brakowało zaangażowania po obu stronach. Przewagę jednej bramki utrzymywało CCDP. Jednak w końcówce Sebastian Sułkowski doprowadził do remisu 2:2, ale później drużyna Alladyna grając w przewadze jednego zawodnika nie potrafiła tego wykorzystać i dała sobie strzelić trzecią bramkę przegrywając całe spotkanie 2:3. Autorem tej zwycięskiej, jak również pozostałych bramek dla CCDP był Tomasz Rachwał.

NPDL – Parker’s  6:1

Maciej Cempa x 2, Łukasz Dudek, Marcin Marut, Łukasz Panek, Dawid Kozdroń – Krzysztof Tatara

NPDL bardzo liczył na pierwsze punkty w tym sezonie i nie zawiódł. Początek spotkania wyraźnie dla drużyny NPDL. Bardzo aktywny w tym okresie był Łukasz Dudek, który w jednej ze swoich akcji trafił w słupek. Niedługo później dopiął jednak swego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. NPDL było w natarciu czego dowodem była kolejna bramka zdobyta przez Marcina Maruta. Kontaktowego gola strzelił Krzysztof Tatara i w tym fragmencie gry wyraźnie poderwali się Parkersi, ale kolejne bramki zdobyte przez NPDL ostudziły ich zapał  i mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Remedium – Igloo 1:5

Dawid Pączek – Artur Mikulski, Dariusz Gałązka, Kordian Bacik, Radosław Stachoń

Pojedynek na szczycie wyraźnie dla drużyny Igloo. Początek spotkania to jednak ataki Remedium. Tomasz Kubik w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza, w odpowiedzi strzał z dystansu Stachonia, następnie ponownie Kubik minimalnie obok słupka. Decydujący był środkowy fragment pierwszej połowy gdy Igloo za sprawą Gałązki i Mikulskiego zdobyło szybko dwie bramki i grało im się wyraźnie lepiej. W całym meczu nie brakował walki i spięć podbramkowych, gdyż stawką był fotel lidera. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 1:5 bramki dla Igloo zdobyli jeszcze ponownie Mikulski oraz Bacik i Stachoń, honorowe trafienie dla Remedium zanotował Dawid Pączek.

NPDL – Alladyn 6:1

Łukasz Dudek x 3, Maciej Cempa, Marcin Marut, Łukasz Panek – Wiesław Litwin

Obydwie drużyny na początku zagrały spokojnie. Tempo meczu wzrastało z minuty na minutę. Drużyna NPDL strzeliła szybko dwie bramki i przejęła inicjatywę na boisku. Jednak ambitny zespół Alladyna za wszelką cenę próbował zmienić niekorzystny dla siebie rezultat. Jednak to był dzień ekipy z Niepodległości, która zaaplikowała rywalom kolejne cztery bramki odnosząc pewne zwycięstwo. Jedyna bramka dla drużyny Alladyna była dziełem Wiesława Litwina, który w  końcówce spotkania mocnym strzałem z dystansu pokonał Jaszczyńskiego.

Stalprodukt P-1 – REMEDIUM 4:1

Robert Bieniek x 2, Daniel Goryczko x 2 – Tomasz Kubik

Mecz dwóch zasłużonych drużyn tej ligi. Remedium po ciężkim meczu z drużyną Igloo  odczuwało fizyczne skutki tego spotkania. Prowadzenie dla drużyny Stalprodukt uzyskał Bieniek, jednak w końcówce pierwszej połowy wyrównał Kubik. Na początku drugiej połowy obydwa zespoły grały ostrożnie. Końcowe fragmenty były jednak dla drużyny Stalproduktu, bramki Goryczki i Bieńka dały jej zwycięstwo i pozwoliły na zdobycie trzech punktów.