kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Ćwiczenia przed ŚDM

Ćwiczenia przed ŚDM

Dodano: 31.05.2016 10:00 Ćwiczenia przed ŚDM
Pomoc medyczna i strażacka udzielana ponad 50 rannym w wypadku autobusu, policyjny pościg za terrorystami - sprawcami wypadku, włącznie z uwolnieniem uczniów ze szkoły opanowanej przez przestępców - to tylko niektóre elementy, które zespoły ratownictwa medycznego, policja, grupy antyterrorystyczne, straż pożarna i urzędnicy od zarządzania kryzysowego ćwiczyć będą wspólnie przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Ćwiczenia odbędą się 1 czerwca od godz. 9.30 w miejscowości Dąbrówka k. Bochni, a ich organizatorami są Szpital w Bochni, Związek Zawodowy Pracowników Ratownictwa Medycznego przy SP ZOZ w Bochni oraz bocheńskie starostwo.

Całe ćwiczenia prowadzone będą w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości, z udziałem fachowo przygotowanych pozorantów oraz z zespołów ratownictwa medycznego z Małopolski, Podkarpacia oraz województwa Świętokrzyskiego, a także jednostek Państwowej Straży Pożarnej, OSP, policji i grup antyterrorystycznych.

Łącznie w przeprowadzenie i organizacje ćwiczeń zaangażowanych będzie około 300 osób. Przebieg ćwiczeń obserwowany będzie przez ekspertów z różnych dziedzin bezpieczeństwa, którzy po analizie wypracują rozwiązania i propozycje optymalizacji pracy poszczególnych służb.

 

kkh

 

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: