kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Chcesz otworzyć firmę - złóż wniosek o dofinansowanie działalności

Chcesz otworzyć firmę - złóż wniosek o dofinansowanie działalności

Dodano: 04.12.2014 07:00 Chcesz otworzyć firmę - złóż wniosek o dofinansowanie działalności
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ogłasza termin naboru Wniosków/Biznes planów o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków Funduszu Pracy.

Nabór prowadzony będzie od 2 do 5 grudnia, a planowana liczba wniosków to realizacji w naborze to 8.

Nabór może zostać wstrzymany w przypadku wpływu wniosków w ilości przekraczającej przewidywaną liczbę wniosków w danym naborze.

Wnioskodawca, przed złożeniem Wniosku/biznes planu winien zgłosić się do Doradcy klienta celem weryfikacji Indywidualnego Planu Działania a w terminie do 3-ch dni roboczych od dnia złożenia Wniosku/Biznes planu , winien ustalić na stanowisku Doradcy Zawodowego - termin wykonania testu „KUP”(Kwestionariusza Uzdolnień Przedsiębiorczych).

Dokumenty - Wniosek/biznes plan w raz z załącznikami należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, ul. Wojska Polskiego 3, pok.13  -  I piętro – lub  za pośrednictwem poczty/kuriera - za zwrotnym potwierdzeniem odbioru / liczy się data wpływu do PUP /.

Druk wniosku/biznes planu  dostępny jest na stronie http://www.pup-bochnia.pl w zakładce „dokumenty do pobrania” lub w punkcie Informacji PUP.

 

sk