kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Centrum Pomocy Rodzinie szuka pracownika

Centrum Pomocy Rodzinie szuka pracownika

Dodano: 03.01.2020 07:00 Centrum Pomocy Rodzinie szuka pracownika
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni poszukuje pracownika na stanowisko KOORDYNATORA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej, przygotowanie planu pomocy dziecku, pomoc rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka w nawiązaniu wzajemnego kontaktu, zapewnienie rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka dostępu do specjalistycznej pomocy dla dzieci w tym psychologicznej, reedukacyjnej i rehabilitacyjnej, zgłaszanie do ośrodków adopcji informacji o dzieciach z uregulowaną sytuacją prawną w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających. Udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastępczej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo w systemie zadaniowego czasu pracy, praca w siedzibie PCPR w Bochni oraz na terenie powiatu bocheńskiego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Własny samochód (prawo jazdy kat.B) do poruszania sie po terenie powiatu bocheńskiego, umiejętność pracy  w zespole, dobra organizacja pracy, znajomość pakietu Microsoft Office, preferowany staż pracy z rodziną i dzieckiem. Wykształcenie pedagogiczne: pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub wyższe o dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w ww. zakresie lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi lub co najmniej roczne doświadczenie jako rodzina zastępcza lub prowadzący rodzinny dom dziecka.

Oferty prosimy składać w siedzibie PCPR (Bochnia ul. Windakiewicza 9/5) lub przesyłać drogą emailową na adres: do dnia 17.01.2020 r.

 

sk

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: