kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2017

Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2017

Dodano: 06.11.2017 10:00 Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2017
Gdzie na studia wyższe ? 10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Bochni, odbędzie się prezentacja kierunków kształcenia oferowanych przez uczelnie wyższe z Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Kielc, Nowego Sącza, Tarnowa i Lublina. Patronat nad targami objął Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn.

Ekspozycje wystawiennicze poszczególnych uczelni będą czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół średnich do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie - domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji.

W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni.

Do zobaczenia na Bocheńskich  Spotkaniach Edukacyjnych  2017 r.

 

sk