kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2012

Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2012

Dodano: 24.10.2012 10:00 Bocheńskie Spotkania Edukacyjne 2012
Już 9 listopada w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni młodzież szkół ponadgimnazjalnych, która zamierza w przyszłości podjąć studia będzie miała okazję uzyskać informacje o ofercie edukacyjnej od przedstawicieli szkół wyższych. Honorowy Patronat nad imprezą wystawienniczą objął Starosta Bocheński Pan Jacek Pająk.

Profesjonalnie przygotowana oferta ma przekonać  uczniów o słuszności podjętej już decyzji, bądź też skłonić do poszukania innej a posiadane przez organizatorów imprezy wystawienniczej wieloletnie doświadczenie zapewni profesjonalne przygotowanie Targów od strony technicznej i organizacyjnej umożliwiając nawiązywanie korzystnych kontaktów.

Targi skierowane są nie tylko do młodzieży kończącej naukę w szkołach średnich ale także do mieszkańców naszego powiatu zainteresowanych zdobywaniem wykształcenia, jego pogłębieniem czy aktualizacją już posiadanych kwalifikacji -mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Termin Spotkań Edukacyjnych jest odpowiedzią na oczekiwania pedagogów i uczniów,  dla których listopad to ostatni dzwonek, aby dokonać zmian przedmiotów wybranych na maturę tak, by zdawać te przedmioty, które brane są pod uwagę przy rekrutacji na uczelnie wyższe.

Organizatorem I Bocheńskich Spotkań Edukacyjnych jest P.P.U. "TETRIX" Sp. z o.o.
Patronat Medialny www.kierunkistudiow.pl www.pomaturze.pl

Więcej informacji uzyskać można na stronie  www.tetrix.pl