kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheńskie Spotkania Edukacyjne

Bocheńskie Spotkania Edukacyjne

Dodano: 07.11.2016 09:00 Bocheńskie Spotkania Edukacyjne
Prawie 900 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu bocheńskiego uczestniczyło w Bocheńskich Spotkaniach Edukacyjnych, zorganizowanych w Zespole Szkół nr 3 pod patronatem Starosty Bocheńskiego.

Podczas targów, organizowanych przez firmę „Tetrix” z Krosna,  prezentowana jest oferta szkół wyższych, a ich termin jest odpowiedzią na oczekiwania pedagogów i uczniów, dla których listopad to „ostatni dzwonek”, aby dokonać zmian przedmiotów wybranych na maturę, tak aby zdawać te przedmioty, które brane są pod uwagę przy rekrutacji na wyższe uczelnie.

W tegorocznej edycji Targów wzięły udział: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Staropolska Wyższa Szkoła Wydział w Bochni, Akademia Muzyczna im. G. i K. Becewiczów w Łodzi, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego ‘Apeiron” w Krakowie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

 

sk