kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheński Uniwesytet Otwarty- chcesz wiedzieć więcej ?

Bocheński Uniwesytet Otwarty- chcesz wiedzieć więcej ?

Dodano: 01.12.2009 13:00
Bocheński uniwersytet otwarty serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Bocheńskiego na zajęcia w semestrze I zimowym roku akademickiego 2008/2009 odbywające się w środy o godzinie 18.00. Zajęcia obejmują każdorazowo wykład 90 min. oraz dyskusję 45 min., prowadzone są przez osoby o dużym dorobku, cieszące się uznaniem w środowisku akademickim lub/i w obszarach ich innej aktywności zawodowej czy społecznej.

Wykłady w BUO są także okazją do poznania ciekawych osób, zarówno prowadzących wykłady, jak i innych uczestników tych spotkań, ich poglądów na wiele ważnych kwestii społecznych czy gospodarczych.
Zainteresowane osoby, po dokonaniu formalnego zapisu na dany rok akademicki, mogą także uczestniczyć  w dodatkowych formach  edukacyjnych przewidzianych dla stałych słuchaczy jak np. kursach z zakresu technik informacyjnych, kursach języków obcych  itp.
Najbliższy wykład odbędzie się jutro tj. 2.grudnia br . i dotyczył będzie współczesnych problemów zarządzania jednostkami artystycznymi.

Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami zapraszamy na stronę: www.wse.bochnia.pl