kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheński szpital z eurocertyfikatem

Bocheński szpital z eurocertyfikatem

Dodano: 01.12.2011 10:00 Bocheński szpital z eurocertyfikatem
Bocheński Szpital otrzymał „ Eurocertyfikat Dobrych Praktych Obsługi i Usług.”Jest to nagroda przyznawana instytucjom odznaczającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem , doskonałą polityką rozwoju oraz spełnianiem norm jakości.

 

Rozwój opieki zdrowotnej na terenie powiatu bocheńskiego jest priorytetem zarówno moim jak i zarządu i rady powiatu. Rok temu zakończyła się budowa nowoczesnego oddziału położniczo-neonatologicznego. W tym roku powstał zakład opiekuńczo-leczniczy, a cały czas szpital pracuje nad uruchomieniem cyfrowej platformy oraz modernizacją źródeł ciepła. W perspektywie rozwoju jest m.in. lądowisko, te wszystkie rzeczy pokazują dynamikę rozwoju naszej placówki. Nagroda ta to wyraz uznania za dotychczasowe osiągnięcia i ciężką pracę dyrekcji szpitala oraz pracowników, czego serdecznie gratuluję - mówi Jacek Pająk starosta bocheński.

Otrzymany certyfikat to nagroda przyznawana głównie do ośrodków służby zdrowia, firm, urzędów, instytucji świadczących usługi i mających na co dzień do czynienia z interesantami. Potwierdza wdrożenie przepisów unijnych, umożliwia zdystansowanie konkurencji w danej branży, uwiarygodnia. Jest także gwarantem najlepszych praktyk i profesjonalnej obsługi.

 

 

 

kkh