kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bocheński awans do III ligi

Bocheński awans do III ligi

Dodano: 12.06.2012 09:50 Bocheński awans do III ligi
Blisko pół tysiąca osób oglądało w niedzielne popołudnie mecz Bocheńskiego Klubu Sportowego z LKS Nową Jastrząbką. Wśród samorządowców, którzy zasiedli na trybunach boiska był Jacek Pająk starosta bocheński.

Mecz z Nową Jastrząbką był ostatnim, jaki Bocheński Klub Sportowy rozegrał w ramach IV ligi. Dla Bochnian spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4-3.

Po meczu, na specjalnej platformie samochodowej piłkarze przejechali na Rynek, gdzie fetowano awans do III ligi. Zawodnikom towarzyszyła grupa kibiców.

Przypomnijmy, że Bocheński Klub Sportowy w ubiegłym roku borykał się z problemami. W sierpniu 2011 r. Sąd Rejonowy w Bochni ustanowił kuratorem dla stowarzyszenia kandydaturę wskazaną przez starostę bocheńskiego. Kuratorem został Jarosław Marzec, który obniżył zadłużenie klubu o ok. 200 tys. zł, dokonując zaległych spłat i umorzeń. Wskazana przez starostę i zatwierdzona przez Sąd Rejonowy w Bochni kandydatura Pana Jarosława Marca była wynikiem wielu spotkań i rozmów ze wszystkim zainteresowanymi poprawą sytuacji w Klubie.

Na zwołanym w lutym 2012 r. walnym zebraniu członków stowarzyszenia wybrano nowy zarząd klubu. Jednogłośnie członkami zarządu zostali: Marcin Krokosz, Marcin Imiołek oraz Marek Pączek. Prezesem Bocheńskiego Klubu Sportowego został Marcin Krokosz.