kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na szkolenie

Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na szkolenie

Dodano: 07.05.2013 13:00 Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na szkolenie
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Sposób na stabilność finansową organizacji pozarządowej – działalność odpłatna statutowa i gospodarcza” z zakresu prowadzenia działalność statutowej odpłatnej oraz uruchomienia działalności gospodarczej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Podczas szkolenia będziecie mieli Państwo szansę dowiedzieć się m.in.:

  • - Jak zarządzać finansami organizacji?
  • - Czy i kiedy warto prowadzić działalność statutową odpłatną?
  • - Kiedy i na jakich warunkach działalność gospodarcza jest sposobem na niezależność finansową organizacji?

Dodatkowym walorem szkolenia jest możliwość skonsultowania konkretnych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej bądź odpłatnej działalności statutowej.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 maja 2013 roku w godz. 9:00-16:00 w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych, , Kraków – Nowa Huta. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie wypełnionego formularza do dnia 15 maja 2013r. na adres anna.rodacka@bis-krakow.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie poprowadzi Pani Anna Mazgaj – doświadczona konsultantka oraz trenerka. Doskonale zna specyfikę Trzeciego Sektora. Od ponad siedmiu lat zajmuje się konsultacjami dla NGOs, ponadto prowadzi szkolenia nt. zasad księgowości w NGO oraz rozliczania projektów.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Myśl społecznie, działaj ekonomicznie” dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

sw