kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bezpłatne warsztaty w poradni psychologiczo-pedagogicznej

Bezpłatne warsztaty w poradni psychologiczo-pedagogicznej

Dodano: 29.09.2015 10:00 Bezpłatne warsztaty w poradni psychologiczo-pedagogicznej
W związku z jubileuszem 45-lecia poradni psychologiczno-pedagogicznej w najbliższy poniedziałek i wtorek w placówce odbędą się bezpłatne wykłady, porady i konsultacje. W poniedziałek od rana prowadzone będą przez psychologów, pedagogów i logopedów poradni indywidualne konsultacje dla dzieci i rodziców. Porady udzielane będą m. in. w zakresie depresji młodzieńczej, zaburzeń emocji i zachowania, czy też diagnozy uzależnień.

We wtorek prowadzone będą wykłady w dwóch modułach dla rodziców oraz nauczycieli, psychologów i pedagogów. Poruszane będą m.in. tematy dojrzałości emocjonalnej, cukrzycy typu II, czy też gotowości szkolnej w praktyce . Te dwudniowe warsztaty pozwolą na bezpośredni kontakt rodziców z psychologami, pedagogami, czy logopedami, dają możliwość uzyskania porady, wsparcia, czy też uzyskania potrzebnych informacji więc serdecznie zapraszam - mówi Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński. Zapisy na badania, konsultacje oraz prelekcje prowadzone są pod numerami telefonu:14 61 23 691, tel. kom. 691 494 436 w godz. 8.00 – 16.00 do dnia 01.10.2015 r.

 

kkh