kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Bal śnieżynek w SOSW

Bal śnieżynek w SOSW

Dodano: 31.01.2011 08:00 Bal śnieżynek w SOSW
W dniu 19.01.2011 roku, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bochni odbył się „Bal śnieżynek”, którego współorganizatorami byli uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. St. Konarskiego w Bochni. To już kolejne po „Mikołajkach” spotkanie młodzieży z budowlanki z podopiecznymi Ośrodka.

Tym razem, dzieci i ich opiekunowie zaprosili nas na jasełka i wspólne koldowanie. Po wspaniałym i wzruszającym występie dzieci, przyszedł czas na bal, który prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego ZS Nr 2 Paulina Słonina.

Do wspólnej zabawy zachęcały uczennice klasy I d: Andżelika Borowiec, Monika Konieczna, Agnieszka Piekarczyk, Sylwia Stabrawa, Wioletta Pudełek, a o muzyczną oprawę zadbał Kamil Sowiński. W trakcie balu odbywały się konkursy, które dostarczyły uczestnikom i obserwatorom wielu pozytywnych emocji. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na zwycięstwo, przyznano im pierwsze miejsca i słodkie nagrody. Wspólne spotkania integracyjne młodzieży naszej szkoły z podopiecznymi SOSW są niezwykle cennym doświadczeniem, dzięki któremu uczymy się wrażliwości, doceniamy wartość każdego uśmiechu i uświadamiamy sobie, że pomaganie również nam samym przynosi radość.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego składają podziękowania Pani Dyrektor mgr Teresie Jaszczyńskiej, panu pedagogowi Marcinowi Śmigle oraz opiekunom dzieci, za zaproszenie do współpracy i mamy nadzieję na dalsze wspólne inicjatywy.